Grupa A | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MTS Kwidzyn | XXX | 38 - 13 | 31 - 18 | 32 - 6 | 6 | 101-37 | I |
2 | Orlik Reszel | 13 - 38 | XXX | 21 - 29 | 20 - 30 | 0 | 54-97 | IV |
3 | UKS Varsovia Warszawa | 18 - 31 | 29 - 21 | XXX | 20 - 12 | 4 | 67-64 | II |
4 | GUKS Dwójka Łomża | 6 - 32 | 30 - 20 | 12 - 20 | XXX | 2 | 48-72 | III |
Grupa B | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Victoria Świebodzice | XXX | 12 - 13 | 22 - 20 | 14 - 20 | 2 | 48 - 53 | III |
2 | UKS Drwęca Novar Lubicz | 13 - 12 | XXX | 20 - 19 | 15 - 14 | 6 | 48 - 45 | I |
3 | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | 20 - 22 | 19 - 20 | XXX | 16 - 21 | 0 | 55 - 63 | IV |
4 | KU AZS Politechnika Koszalin | 20 - 14 | 14 - 15 | 21 - 16 | XXX | 4 | 55 - 45 | II |
Grupa C | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KSS Kielce | XXX | 22 - 10 | 24 - 16 | 46 - 12 | 6 | 92 - 38 | I |
2 | LZS TOR Dobrzeń Wielki | 10 - 22 | XXX | 10 - 18 | 24 - 15 | 2 | 44 - 55 | III |
3 | SKS Sparta Oborniki | 16 - 24 | 18 - 10 | XXX | 22 - 15 | 4 | 56 - 49 | II |
4 | MUKS Lider Świebodzin | 12 - 46 | 15 - 24 | 15 - 22 | XXX | 0 | 42 - 92 | IV |
Grupa D | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GOKSiR Wadowice Górne | XXX | 17 - 22 | 19 - 15 | 14 - 23 | 2 | 50 - 60 | III |
2 | KS Zgoda Ruda Śląska | 22 - 17 | XXX | 25 - 18 | 23 - 14 | 6 | 70 - 49 | I |
3 | UKS Dwójka Lublin | 15 - 19 | 18 - 25 | XXX | 17 - 27 | 50 - 71 | IV | |
4 | Kusy Kraków | 23 - 14 | 14 - 23 | 27 - 17 | XXX | 4 | 64 - 54 | II |
Grupa E | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS PWSZ Jutrzenka Płock | XXX | 26 - 22 | 15 - 24 | 48 - 12 | 4 | 89 - 58 | II |
2 | UKS Orły Dąbrowa Białostocka | 22 - 26 | XXX | 9 - 28 | 28 - 28 | 1 | 59 - 82 | III |
3 | GUKS Bellator Ryjewo | 24 - 15 | 28 - 9 | XXX | 36 - 9 | 6 | 78 - 33 | I |
4 | MKS Truso Elbląg | 12 - 48 | 28 - 28 | 9 - 36 | XXX | 1 | 49 - 112 | IV |
Grupa F | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS Victoria Tomaszów Maz. | XXX | 13 - 19 | 16 - 15 | 12 - 28 | 2 | 41 - 62 | III |
2 | MKS Kusy Szczecin | 19 - 13 | XXX | 30 - 17 | 25 - 24 | 6 | 74 - 54 | I |
3 | MKS Zagłebie Lubin | 15 - 16 | 17 - 30 | XXX | 20 - 30 | 0 | 52 - 76 | IV |
4 | UKS Vambresia - Worwo Wąbrzeźno | 28 - 12 | 24 - 25 | 30 - 20 | XXX | 4 | 82 - 57 | II |
Grupa G | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bukowia Buk | XXX | 35 - 22 | 39 - 14 | 30 - 14 | 6 | 104 - 50 | I |
2 | MKS Sokół Żary | 22 - 35 | XXX | 41 - 24 | 28 - 11 | 4 | 91 - 70 | II |
3 | PMOS Busko Zdrój | 14 - 39 | 24 - 41 | XXX | 18 - 26 | 0 | 56 - 106 | IV |
4 | UKS Olimp Grodków | 14 - 30 | 11 - 28 | 26 - 18 | XXX | 2 | 51 - 76 | III |
Grupa H | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR Łukovia Łuków | XXX | 22 - 14 | 14 - 24 | 22 - 16 | 4 | 58 - 52 | II |
2 | UKS Olimpia Nowy Sącz | 14 - 22 | XXX | 18 - 23 | 31 - 30 | 2 | 63 - 75 | III |
3 | KPR Ruch Chorzów | 24 - 14 | 23 - 18 | XXX | 26 - 25 | 6 | 71 - 57 | I |
4 | MOSiR Łaziska Górne | 16 - 22 | 30 - 31 | 25 - 26 | XXX | 0 | 71 - 79 | IV |