Grupa A | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS Iskra Bydgoszcz | XXX | 35 - 28 | 37 - 23 | 22 - 20 | 6 | 94 - 71 | I |
2 | Grunwald Poznań | 28 - 35 | XXX | 35 - 29 | 28 - 32 | 2 | 91 - 96 | III |
3 | Skorpion Rudka | 23 - 37 | 29 - 35 | XXX | 19 - 38 | 0 | 71 - 110 | IV |
4 | UKS Sprint Majorat | 20 - 22 | 32 - 28 | 38 - 19 | XXX | 4 | 90 - 69 | II |
Grupa B | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MOSiR Mysłowice | XXX | 31 - 24 | 25 - 30 | 38 - 24 | 4 | 94 - 78 | I |
2 | OSiR Staszów | 24 - 31 | XXX | 24 - 20 | 29 - 24 | 4 | 77 - 75 | III |
3 | MUKS Chrzanovia | 30 - 25 | 20 - 24 | XXX | 31 - 27 | 4 | 81 - 76 | II |
4 | MKS Jurand Ciechanów | 24 - 38 | 24 - 29 | 27 - 31 | XXX | 0 | 75 - 98 | IV |
Grupa C | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Gwardia Opole | XXX | 19 - 26 | 24 - 21 | 23 - 15 | 4 | 66 - 62 | II |
2 | SPR Chrobry Głogów | 26 - 19 | XXX | 30 - 18 | 28 - 26 | 6 | 84 - 63 | I |
3 | AZS AWF Gim. 20 Gorzów Wlkp. | 21 - 24 | 18 - 30 | XXX | 17 - 30 | 0 | 56 - 84 | IV |
4 | UKS Delta Radom | 15 - 23 | 26 - 28 | 30 - 17 | XXX | 2 | 71 - 68 | III |
Grupa D | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Kusy Szczecin | XXX | 29 - 27 | 37 - 21 | 45 - 22 | 6 | 110 - 70 | I |
2 | GUKS Bellator Ryjewo | 27 - 29 | XXX | 34 - 24 | 28 - 36 | 2 | 89 - 89 | III |
3 | Szczypiorniak Olsztyn | 21 - 37 | 24 - 34 | XXX | 25 - 36 | 0 | 70 - 107 | IV |
4 | MKS Wieluń | 22 - 45 | 36 - 28 | 36 - 25 | XXX | 4 | 94 - 98 | II |
Grupa E | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kusy Kraków | XXX | 26 - 21 | 31 - 18 | 20 - 12 | 6 | 71 - 51 | I |
2 | SPR BRW Stal Mielec | 21 - 26 | XXX | 16 - 22 | 21 - 21 | 1 | 58 - 69 | IV |
3 | MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec | 18 - 31 | 22 - 16 | XXX | 22 - 28 | 2 | 62 - 75 | III |
4 | KSSPR Końskie | 12 - 20 | 21 - 21 | 28 - 22 | XXX | 3 | 61 - 63 | II |
Grupa F | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Truso Elbląg | XXX | 28 - 24 | 31 - 24 | 32 - 15 | 6 | 91 - 63 | I |
2 | KS Azoty Puławy | 24 - 28 | XXX | 35 - 20 | 28 - 21 | 4 | 87 - 69 | II |
3 | KS Energetyk Gryfino | 24 - 31 | 20 - 35 | XXX | 24 - 29 | 0 | 68 - 95 | IV |
4 | UKS Nike Kalisz | 15 - 32 | 21 - 28 | 29 - 24 | XXX | 2 | 65 - 84 | III |
Grupa G | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS Spartakus Gim. 2 Zielona Góra | XXX | 22 - 32 | 36 - 17 | 26 - 23 | 4 | 84 - 72 | II |
2 | Wisła Płock | 32 - 22 | XXX | 25 - 13 | 19 - 19 | 5 | 76 - 54 | I |
3 | SKS Orlik Brzeg | 17 - 36 | 13 - 25 | XXX | 8 - 25 | 0 | 38 - 86 | IV |
4 | WKS Śląsk Wrocław | 23 - 26 | 19 - 19 | 25 - 8 | XXX | 3 | 67 - 53 | III |
Grupa H | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bacieczki Białystok | XXX | 25 - 31 | 13 - 44 | 15 - 31 | 0 | 53 - 106 | IV |
2 | UKS Trops Poddębice | 31 - 25 | XXX | 23 - 24 | 21 - 16 | 4 | 75 - 65 | II |
3 | MKS Brodnica | 44 - 13 | 24 - 23 | XXX | 18 - 32 | 4 | 86 - 68 | III |
4 | MKS Sambor Tczew | 31 - 15 | 16 - 21 | 32 - 18 | XXX | 4 | 79 - 54 | I |