Gospodarz Finałów Pucharu ZPRP - MUKS Czarni Regimin
Zawody odbędą się w dniach 9 - 12 czerwca 2010 roku
| Grupa M | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | MUKS Czarni Regimin | XXX | 33 - 18 | 26 - 17 | 29 - 9 | 6 | 88 - 44 | I |
2 | SKS Orlik Brzeg | 18 - 33 | XXX | 21 - 6 | 23 - 21 | 4 | 62 - 60 | II |
3 | MTS Kwidzyn | 17 - 26 | 6 - 21 | XXX | 22 - 20 | 2 | 45 - 67 | III |
4 | MKS Wieluń | 9 - 29 | 21 - 23 | 20 - 22 | XXX | 0 | 50 - 94 | IV |
Terminarz spotkań:
Mecze zaliczone:
PPMMM/48 MTS Kwidzyn - MUKS Czarni Regimin 17 - 26
PPMMM/57 SKS Orlik Brzeg - MKS Wieluń 23 - 21
Mecze rozgrywane podczas Finałów:
PPMMM/72 09.06.2010 16:00 MTS Kwidzyn - SKS Orlik Brzeg 6- 21(2-11)
PPMMM/73 09.06.2010 17:30 MUKS Czarni Regimin - MKS Wieluń 29 - 9 (17- 3)
PPMMM/76 10.06.2010 16:00 MTS Kwidzyn - MKS Wieluń 22-20 (10-9)
PPMMM/77 10.06.2010 17:30 MUKS Czarni Regimin - SKS Orlik Brzeg 33-18 (21-8)
| Grupa N | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | MUKS 21 Płock | XXX | 23 - 19 | 28 - 22 | 24 - 18 | 6 | 75 - 49 | I |
2 | MKS Agrykola Warszawa | 19 - 23 | XXX | 13 - 30 | 24 - 18 | 2 | 56 - 71 | III |
3 | MKS Kusy Szczecin | 22 - 28 | 30 - 13 | XXX | 26 - 13 | 4 | 78 - 54 | II |
4 | SKS Sparta Oborniki | 18 - 24 | 18 - 24 | 13 - 26 | XXX | 0 | 49 - 74 | IV |
Terminarz spotkań:
Mecze zaliczone:
PPMMM/63 MKS Kusy Szczecin - MUKS 21 Płock 22 - 28
PPMMM/67 MKS Agrykola Warszawa - SKS Sparta Oborniki 24 - 18
Mecze rozgrywane podczas Finałów:
PPMMM/70 09.06.2010 11:00 MKS Agrykola Warszawa - MKS Kusy Szczecin 13 - 30 (8-18)
PPMMM/71 09.06.2010 14:30 SKS Sparta Oborniki - MUKS 21 Płock 18 - 24 (8-10)
PPMMM/74 10.06.2010 10:00 MKS Kusy Szczecin - SKS Sparta Oborniki 26 - 13 (15-9)
PPMMM/75 10.06.2010 11:30 MUKS 21 Płock - MKS Agrykola Warszawa 23 - 19 (15-10)
11 czerwca 2010 r. (piątek):
PPMM/81 godz. 10:00 o miejsca 5 - 8 MTS KWIDZYN - SKS SPARTA OBORNIKI WLKP. 24 - 14 (10-4)
PPMM/82 godz. 11:30 o miejsca 5 - 8 MKS AGRYKOLA WARSZAWA - MKS WIELUŃ 23 - 20 (11-8)
PPMM/83 godz. 16:00 półfinał MUKS CZARNI REGIMIN - MKS KUSY SZCZECIN 28 - 18 (18-10)
PPMM/84 godz. 17:30 półfinał MUKS 21 PŁOCK - SKS ORLIK BRZEG 24 - 23 (13-13)
12 czerwca 2010 r. (sobota):
PPMM/85 godz. 09:00 o miejsca 7 - 8 SKS SPARTA OBORNIKI WLKP. - MKS WIELUŃ 21 - 29 (13-17)
PPMM/86 godz. 10:30 o miejsca 5 - 6 MTS KWIDZYN - MKS AGRYKOLA WARSZAWA 23 - 22 (14-15)
PPMM/87 godz. 12:00 o miejsca 3 - 4 MKS KUSY SZCZECIN - SKS ORLIK BRZEG 29 - 20 (12-10)
PPMM/88 godz. 13:30 o miejsca 1 - 2 MUKS CZARNI REGIMIN - MUKS 21 PŁOCK 29 - 22 (19-10)
Siódemka turnieju
Bramkarz - Stypiński Kamil SKS Orlik Brzeg
Lewe skrzydło - Kot Maksymilian MKS Agrykola Warszawa
Środek rozegranie - Czepulonis Krzysztof MKS Kusy Szczecin
Lewy rozgrywający - Morawski Mateusz MUKS Czarni Regimin
Obrotowy - Wypych Patryk MUKS 21 Płock
Prawe rozegranie - Dębiec Patryk MUKS Czarni Regimin
Prawe skrzydło - Graczyk Patryk MUKS 21 Płock
Kolejnośc końcowa Pucharu ZPRP Chłopców:
- MUKS Czarni Regimin
- MUKS 21 Płock
- MKS Kusy Szczecin
- SKS Orlik Brzeg
- MTS Kwidzyn
- MKS Agrykola Warszawa
- MKS Wieluń
- SKS Sparta Oborniki Wlkp
- MSPR Siódemka Legnica
- MKS Pałac Młodzieży Tarnów
- Zryw Chorzów
- KKS Włókniarz Konstantynów
- MKS Padwa Zamość
- WKS Grunwald Poznań
- TS Siemiatycze
- UKS Piątka Plus Biała Podlaska
- UKS Orlik Świebodzin
- Ina Rzeplino
- MOSM Bytom
- Orły Dąbrowa Białostocka
- GKS Cartuzia Kartuzy
- UKS Olimp Grodków
- UKS Siódemka Świecie
- MKS Zagłebie Lubin
- UKS Trójka-Saturn Kłodzko
- OSiR Staszów
- SPR BRW Stal Mielec
- Omega Mrągowo
- KS Vive Kielce
- UKS Bóbr Małomice